Domů > Novinky > Obsah

Výběr a design regálů supermarketu

Vysoce kvalitní regály obecně dávají menší značky, supermarketové regály regionálních značek zboží. Protože malí výrobci značek obvykle nemají příliš velký rozpočet na to, aby své zboží dostali do lepší pozice. Tento výrobek obecně vybírá místní správce skladu, nikoli rozhodovací rada pro velitelství supermarketů. Pokud máte malou značku důvěry, nechte ji koupit.

Ale tam jsou některé speciální značky nebo etnické jídlo, Supermarket Shelving bude umístěn na vyšší police, a cena není levná, očekávejte věrné zákazníky bez ohledu na to, jak koupit, takže se neváhejte konkrétně zvážit umístění zboží.

Střední regály, tzn. Z horní části druhých třístupňových polic, obvykle považované za centrální oblast, uvádějí nejprodávanější výrobky a další významné značky. Horké předměty jsou obecně umístěny ve středu police a před úrovní spotřební linky.

K tomu, aby získali tuto nejlepší pozici, někdy musejí výrobci platit supermarket. V supermarketu je zboží za nízké ceny v této oblasti také nerentabilní, supermarketové regály, takže v podstatě můžete vidět vyšší cenu nebo zisk zboží.

Existují některé středně velké značky, aby se blížily značkovým výrobkům světlo, jejich výrobci jsou ochotni zaplatit peníze zde a cena těchto značek bude mnohem nižší. Kromě toho supermarketové regály ve skutečnosti v centrální oblasti pod regály jsou obvykle schopny najít mnohem nižší ceny podobných výrobků.

Výška dětské výšky zorného pole, obecně dané dítě bude mít rád, ale i dostatek výrobku. Pokud nechcete dítě opustit doma a přinést nákupy, nákupní dům utratí v průměru 10% až 40% peněz. Pokud nešetříte peníze nerealistickým, dejte jim lízátko, balón, plechovku nealkoholických nápojů, některé ovoce Ye Hao, alespoň nechte je ticho a tak si koupíte věci.

Na spodku police se obecně ukládá vlastní značka, supermarketová regálová značka a velké obalové produkty. Díky své vlastní značce, než je lídr na trhu se stejným typem rozdílu mezi značkami, je cena nízká, takže si je oblíbili mnozí spotřebitelé. Ve skutečnosti je mnoho značkových produktů a výrobců vlastní značky supermarketů totožné. Vzhledem k tomu, že spotřebitelé vždy najdou způsoby, jak najít tyto levné značky, není nutné, aby si zařídili umístění pro ně.

Zatímco velkým balíčkem zboží je supermarket a Sam Club (Sam's Club) a dobré město (Costco) takové obchody soutěžit a spustit, na zemi, protože jsou objemné, supermarketové regály jinde nejsou vhodné, chytří spotřebitelé Přirozeně nebude chybět Tyto ceny konkurenčního zboží, tam jsou velké krabice obilovin, velké lahve olivového oleje, velké balení role toaletního papíru a tak dále.

Supermarkety jsou v podstatě v používání žárovkového osvětlení, protože žárovkové světlo produkuje známou barvu, ale energie není perfektní místo, takže někteří odborníci navrhují novou generaci LED světelných zdrojů. Přestože většina supermarketů je v současné době nahrazována zářivkami s LED diodami, zvyšuje svítivost, zlepšuje rychlost prohlížení a nákupu s lepší účinností, ale přesto nemůže vytvářet přirozené nebo známé barvy funkce, to znamená použití Z fluoreskující práškové směsi, a přidal červené, supermarketu police, zelené, modré a jiné světlo agent odeslat jinou barvu světla. Jak je světlo na regálech výběru a designu supermarketu?

LED světelná barevná rozmanitost, to znamená, luxusní LED chladné světlo, dává pocit pohody a vytváří všechny barvy pro zachování primárních barev a primárních barev; Luxusní teplá LED trubička, která působí jako zářivka, jako je zářivka, zvýšit barvu originálu, zdůraznit žlutý oranžový odstín, snížit červené světlo, teplá LED dioda, vytvářet příjemný pocit, stejně jako stejné světlo, udržet Originální světlo, supermarketový regál světle modrý, zelený světlý odstín; Studené bílé světlo trubice, vytvářet chladný pocit, zachovat původní barvu, Barva objektu, posílit žluté světlo, snížení role červeného světla a stínu. Výše uvedené dvě lampy by měly být použity pro prodejní plochu, jestliže fluorescenční osvětlení ve slabém, zvýšit účinek červeného žárovky bude lepší.