Domů > Novinky > Obsah

Hlavní skladové sklady supermarketů

Hlavní komponenty regálů supermarketů jsou následující: ze stojanu, podlahy, laminátové regály supermarketů, zadní deska, střecha, konzola, patka, stojan na supermarketové police, přepážku, cenovou lištu a další komponenty. Různé modely různých komponent, zadní může být centrální backplane, zadní síť, clona. Mycí stojan také se světelnými krabicemi, lampami, billboardy a tak dále.

Jak teplota stoupá, spotřeba letních zásob se zahřeje, nápoje, opalovací krémy, opalovací krémy, sítě proti komárom, komáry, rohože, vložky a další zboží se stanou oblíbenými komoditními trhy. Propagace supermarketu je bohatá a pestrá, některé preferenční politiky a dokonce i 50%. Průmysl uvedl, že v létě dodává spotřebu dříve než obvykle. Léto je vrcholem konzumace nápojů, nápojů z ovocných džusů, nápojů na nápoje v supermarketech, mléčných nápojů ... ... různých nápojů s barevným kabátem, které byly předtím naplněny police supermarketů. I když se zvyšují různé značky nápojů, ale od supermarketu k otevření letního svátku, prodej nápojů představoval důležitou pozici. Od vstupu v květnu na podporu nárůstu síly došlo k výraznému růstu prodeje v lahvích v supermarketu. Ať už se nová verze letního zboží, nebo různé značky k účasti na propagačních předmětů, prodej nepopulární.

Mnoho obrázků, které můžeme vidět po tom, že to není to, co chtějí, tzv. Regály supermarketů, které ve skutečnosti obsahují více přehlídky, jsou vykreslování věcí, supermarketové regály, takže v tomto okamžiku je stále třeba pochopit, opravdu v tom, , Měli byste vidět, co je lepší. Ve skutečnosti je Supermarket Shelving skutečný obrazový efekt, který nám pomáhá přizpůsobit a vybrat si police, takže když skutečné využití času není přiměřené, supermarketové regály v tomto okamžiku stále potřebují pozornost.

Víme, že regály supermarketu potřebují podrobně vysvětlit základní situaci některých regálů, jejich dobrý obraz je dobrou rolí a nyní mnoho lidí může detailně vysvětlit výhody některých polic, Konkrétní volba času nebo by měla vidět, jak se vypořádat s je nejlepší, doufáme, že všichni při výběru polic, když mohou znát hodnotu této police, Supermarket Shelving teprve po použití cíle zhodnotit.

Pohodlí ukládat supermarketové regály, jak rozložení rozvržení začínajícího je více obtížná věc, formální supermarket rozložení obchodů a dekorace a velikost zařízení je kombinována. Nejprve v rozložení tohoto kusu, musíte nejprve najít hlavního podniku v jaké kategorii, obecný supermarket pohodlí prodejní druhy zboží jsou alkoholické nápoje a tabák, nápoje, non-základní potraviny (sušenky, občerstvení, vařené jídlo, Potraviny, tonik apod.) Zelenina, ovoce, mořské plody, supermarket Regály, čerstvé masné výrobky, sójové výrobky, moučné výrobky, vařené potraviny Lu Cai, okurky kimchi, zmrzlina atd.), Den, pletené zboží, toaletní papír, kuchyň Sanitární keramika, výrobky z plastů, výrobky z nerezavějící oceli apod.), Supermarketové regálové kancelářské potřeby, supermarketové regály, drobné spotřebiče, ložní prádlo, drobné zboží jako malé šperky.

Uspořádání: obecná malá supermarketová pokladnička, která je umístěna ve dveřích vlevo, pokud je struktura a důvody pro linku umístěny na pravé straně dveří, cenníky supermarketu jsou umístěny na zadní straně pokladny a Vedle pokladny proti dveřím umístit nápoj Displejové skříňky a vitríny s jogurtem, drobné zboží snadno ukradené a obtížné je najít zákazníky, tak malé komodity jsou obecně umístěny kolem pokladny, přední dveře k hlavním ne- Základní zboží umístěné na zádech, zboží spojené se Společným místem, snadné nákupy zákazníků, supermarketové regály, pokud se jedná o komerční uliční fasády nebo jídelní a zábavní akce v blízkosti fast food-based convenience store denní potřeby až do 3- 5 úseků regálů může být, supermarketový regál hlavního kanálu nejméně 0,9-1,2 m, supermarketový regál Část prostoru kvůli konfliktu velikosti plochy a zařízení může zůstat nejméně 0,6 metru , Nakajima velikost výběru police 1,4 m -1,6 m nemůže být příliš vysoká.