Domů > Novinky > Obsah

Supermarketový regál pro snadnou instalaci

Hlavní součásti regálů supermarketů jsou následující: ze sloupu, podlahy, laminátů, podložní rampy supermarketů, střecha, držák, noha, ochranná lišta supermarketu, přepážka, cenová lišta a další komponenty. Různé modely různých komponent, zadní může být centrální backplane, zadní síť, Supermarket úložiště. Mycí stojan také se světelnými krabicemi, lampami, billboardy a tak dále.

Supermarketové skříně krásně navržené, snadno instalovatelné, supermarketové police jsou odolné, vhodné pro supermarkety, obchody, obchody a další zobrazovací produkty. Celková zátěž v rozmezí 200kg na vrstvu. Policie supermarketu V obchodech s supermarketmi představovaly regály převážnou většinu supermarketů, supermarketové regály, jak je to zvlášť důležité.

Při výběru regálů supermarketu zvolit vlastní skladovou atmosféru podobnou police, supermarketové police nejsou příliš vysoké nebo příliš krátké, obecná výška je 1,8 až 2,2 metrů. Rozestupy mezi vrstvami polic supermarketu nemohou být příliš vysoké, příliš vysoké pro nižší produkty, značně ztratí regálové zdroje.

Obecně platí, že vstup do nákupního střediska dal nějaké denní potřeby, supermarketové regály, jako šampon, papírové ručníky a jiné běžně používané věci. Supermarketové regály Export, aby se daly nějaké malé kusy zboží, jíst zboží. Jako sójová omáčka a jiné běžně používané věci, které mají být umístěny do snadnějšího nalezení místa.

Když jsou umístěny podle typu oddělení, čerstvé, zeleniny, tříd oblasti, oděvní oblast, domácí spotřebiče a tak dále. Vzácné věci k použití jemného displeje, jako je kosmetika, si můžete dát na krásný displej. Otevřené světla skříněk, supermarketové police a sklo jsou průsvitné, což může zvýraznit obraz značky výrobků.

Z online nákupních dat, ve třetím čtvrtletí letošního roku, internetový nákupní trh Číny dosáhl více než 2000 miliard dolarů, supermarketové regály ve srovnání s tradičním maloobchodním průmyslem jsou zdánlivě nedostatečné. Počátkem tohoto roku se maloobchodní odvětví Číny objevilo kolem vývoje různých typů krize. Policie supermarketu Dodavatel shromažďuje poplatky za vysoké kanály způsobené tlačením cen, stejně jako problémy s kvalitou produktů, na celý průmysl, aby přinesl nebývalý tlak. Supermarkety ziskové marže klesají, provozní náklady představovaly nárůst provozních marží v maloobchodě, což ovlivnilo supermarketový průmysl, supermarketové regály a ovlivnilo tak prodej supermarketových regálů. Policie supermarketu Podle průzkumu, s on-line nákupy se připojit k soutěži, může změnit současný vzor čínského maloobchodu. Průzkum ukazuje, že top 5% z top 100 podniků v Číně spustilo on-line nákupní platformu a fungovalo dobře, téměř polovina podniků musí nakupovat on-line, ale čelí obtížné situaci, supermarketové regály 10% podniků stále říkalo, že online nakupování Na okraji.