Domů > Novinky > Obsah

Potravinářský vitríny

Mnoho lidí nerozumí kuchyni jídlo uvnitř požadavků, zdá se, že všechno chce dát zde, jako skladovací krabice, Food Display Showcase Nevím, že tento přístup je extrémně špatný, různé jídlo jeho vlastnosti jsou různé, Takže tam jsou Hodně jídla jednou do mrazáku, pak to urychlí jeho stárnutí, racionální použití mrazáku je velmi důležité.

Takže pak, jak používat rozumný mrazák, se většina lidí stará o problém. Teplota mrazničky je obecně asi minus 18 ° C, při této teplotě se ukáže, že obecné bakterie budou usmrceny nebo potlačeny její reprodukci, takže jídlo bylo uloženo s lepším ochranným účinkem. Ale zmrazení není chápáno tak, že dokáže zcela zabít bakterie, přestože přežití bakterií při nízkých teplotách může přežít silnou odolnost proti mrazu. Takže jiný názor, pokud se skříňka často nečistí a dezinfikuje, ukáže se, že potravinové vitríny se stanou pohodlnou oporou bakterií.

Kromě toho mohou jídla ve skříňce dát příliš mnoho, takže teplota způsobí, že potraviny budou vystaveny nízké teplotě a vysoké vnitřní teplotě způsobené poškozením. Jako levné koupit supermarket koupit jeden dostane jeden dostat jeden z chleba, velké pytle z duženého chleba, a nemůže jíst, můžete subpackage, a pak zmrazit, nebojte se o vypršel.

V zmrazených podmínkách není nikdy dlouhá forma. Vyjděte s mikrovlnnou troubou, měkkou a čerstvou jako vždy! Zmrazená doba ohřevu je poněkud krátká, konečná teplota ohřevu může být pokojová teplota. A je nejlepší zmrazit s obalem. Protože je ohřát na pokojovou teplotu, nebojte se plastových sáčků rozklad toxických látek, jako je problém. Je to stejné, když je rybí chléb vyjmut ze skříně. Potraviny Display Showcase Prodáváme čerstvý hrášek, peeling rybí hrach, neumývají, přímo do pytle na potraviny, nepředstírají příliš mnoho, dobře utěsněné těsnění, přímo do zmrzlé bude schopen. Vyhněte se, když nemusíte zmrazovat, umýt přímo do vody. Tato metoda zpracování tak, aby voda v zelenině rychle tvoří pravidelné a malé ledové krystaly, potravinové vitríny rovnoměrně rozptýlené v buňce, zeleninové tkáně nebudou zničeny, zatímco interní chemický proces zeleniny a nemůže být proveden , Tak houby a plísně Nelze přežít.

A pak by všechny potraviny měly nejdříve dodržovat zásadu první - nejdřív, a obecně můžeme rozdělit potraviny na dvě kategorie v horké a horké potravině. Následuje malá kategorie horkých potravin, která je rozdělena na pečené, smažené, hnědé, smažené, dušené třídě; Teplé studené nádobí; Chléb je rozdělen na chléb, čínské a západní body, West Point, dort, pečivo. Displej by měl být roztříděn podle velké klasifikace, malé třídy, potravinového displeje Zobrazit stejné zobrazení jednotlivých produktů v oblasti a jasně označené.

Věnujte pozornost tomu, abyste dodrželi zásadu první - v první řadě, vložte staré zboží na přední stranu řady, nové zboží na vnitřní straně a umístěte v čisté a uspořádané podobě. Potravinářské vitríny Současně můžeme také podle charakteristik vařených potravin a sezónních změn tak, aby zobrazení zboží mělo i některé změny, měl by být poskytnut běžný prodej dobrého zboží, aby se zvýšil povrch displeje, zvýšil se prodej .

U reklamních předmětů by se mělo zvýšit zobrazení informačního bulletinu, pocit objemu, umístění je zřejmé. Zvláštní, sezónní zobrazení zboží by se také mělo zvýšit, potravinové vitríny jako např. Ching Ming Festival pečené prasátko, houskové knedlíky Dračího lodi, měsíční koláče atd., Ostatní zboží by mělo být založeno na velikosti prodeje, aby se určila plocha zobrazení.