Domů > Novinky > Obsah

Potravinový displej Paralelní displej

Potravinářské vitríny Nejdříve by měly být umístěny paralelně, když jsou potraviny umístěny, jestliže je odlišná klasifikace může být provedena vertikálně pro zobrazení. Zobrazování zboží, klasifikace a klasifikace by mělo být vertikální čáry mezi průhlednými, potravinářskými vitrínami a výrobky by měly být stejné a uklizené, kuřecí a kuřecí v řadě, prasata a prasata, dobytek a skot, atd. Tato analogie by měla být jasně rozdělena, tak snadná ke správě, která je pro zákazníky výhodná. Pokud má vitrína dvě podlaží, můžeme v horní vrstvě umístit malé části vařeného jídla a vícesložkový materiál lze umístit do spodního podlaží.

Pak tam je masový vitrínko všechny potraviny by měly sledovat pokročilé první z principu problému, a obecně můžeme rozdělit potraviny do horkých potravin a horké potraviny dvě kategorie. Za druhé, podle malé klasifikace horkých potravin je rozdělen do grilované, smažené, halogenové, smažené, dušené třídy, Food Show Showcase non-horké studené potraviny kategorie; Chléb je rozdělen na chléb, západní pečivo, pečivo, koláče a pečivo. Displej se musí klasifikovat podle velké kategorie, kategorie malých, Food Show Showcase, podobný produkt se zobrazí v oblasti a je jasně vyznačen.


Dávejte pozor, aby vyhověli pokročilým nejprve z principu, garáž na přední straně linky, nové výrobky umístěné uvnitř, a umístěny v čisté a uspořádané. Současně můžeme také podle charakteristik vařených potravinových produktů a sezónních změn tak, aby se na displeji zboží objevila i určitá změna, běžný prodej dobrého zboží, potravinové vitríny by měly být uvedeny ke zvýšení plochy displeje, Zlepšení prodeje.


U reklamních předmětů by se měla zvýšit zpravodajství na displeji, potravinářský display Showcase smysl pro množství a umístění. Zvláštnost, sezónní komoditní displej také zvýšit, potravinové vitríny, jako je Qingming Festival pečená prasátko, Dragon Boat Festival Zongzi, střední-podzimní měsíční koláče a tak dále, ostatní zboží musí být založené na velikosti prodeje určit oblast zobrazení .


Takže mrazicí vitrína naznačuje, že někteří vlastníci provozních lahůdek mohou používat výše popsané metody k tomu, aby provedli správné zobrazení potravin v vitrínách. Věřím, že tyto metody mohou také pomoci zlepšit prodej potravin.