Domů > Novinky > Obsah

Potravinářské vitríny Jazyk produktu

Každý druh vitríny dokáže vyjádřit své reprezentativní produkty potravinového displeje pro jazyky a potravinové vitríny pro lidi, kteří jsou schopni sdělovat jazyk, ne méně než marketingová strategie pro propagaci produktů, vitrína je nejpřímější informace o produktech, které spotřebitelům předávají první Procedura pro ukázky potravin zobrazit. Showcase dělat krásné výrobky, vždy jedno oko lze nalézt, touha kupovat lidi je jen pár minut, nebo dokonce několik vteřin rozhodla, chybí tento hlavní čas, nákup postupně zmizí vědomí. Zobrazit vitríny pro potraviny Vyberte si ukázku dobré potraviny, během prvních 1 vteřin nechte zákazníky objevit váš produkt, a poté můžete potravinové vitríny ukázat příležitost nechat prodavače a zákazníka dosáhnout dohody. Potravinářský vitrín, aby udělali to, je dobré předávat spotřebitelům informace o potravinách.

1, potravinářské vitríny musí zabránit bezpečnosti potravin

2, potravinářské vitríny musí být silné perspektivy, Food Display Showcase dokáže zobrazit celou řadu potravin, a to jak krásných, tak trvanlivých.

3, potravinové vitríny musí dělat výstavní plochu, aby se rozdělila jasně, nechat potraviny zobrazovat řádně, nechte si na výběr zákazníka na první pohled.

4, potravinářské vitríny musí být stabilní osvětlení, nízká hladina jídel, ukládání elektřiny a snížení poškození potravin.

5, nástřiková barva pro potravinářské vitríny potřebuje ochranu životního prostředí, hladkou tvrdost, která udržuje displej zcela nové stupně, aby byl zajištěn účinek exponátů

Je-li samotná skříňka skleněným materiálem, může být přepravou na dlouhé vzdálenosti potravinového přehlídky potravin snadno rozbitá, což znamená, že přepravě předvádějte určité potíže a mírně nedbalé, bude to více problémů.

Ukázky v procesu přepravy hlavních problémů jsou: deformace vitrína, poškození rohů, rozbité sklo, rozbití drátu a tak dále! Chcete-li zabránit výše uvedenému stavu potravinového displeje, vyhnout se ztrátě, stojí za to věnovat velkou pozornost této práci.

Za prvé, pro některé zákazníky jsou velmi zaměřeny na kvalitu, Food Display Showcase detaily, velmi opatrné obchodování, pověsil titan, pokud možno, aby umožnil zákazníkům dodání z domu k domu. To je také nejpřímější způsob obchodování, takže zákazníci na kvalitu Hong Ti rozpoznali cestu.

Před odesláním továrna znovu zkontroluje, zda displej s potravinami na displeji informuje zákazníka o dvířkách, zda je při přepravě zkontrolován akceptovatelný vitrín. Samozřejmě, pokud jsou poškození způsobená člověkem, je k dispozici také náš poprodejní servis.


Za druhé, ve Foshan, Guangzhou v blízkosti zákazníků, Food Display Showcase může potěšit speciální auto od dveří ke dveřím. Tento způsob je vhodný pouze pro přizpůsobení vitríny a výstavní továrny, vzdálenost není příliš vzdálená od výběru. Samozřejmě, že titanový nástavec bude také založen na počtu vitrín, které jsou k dispozici na displeji potravin, bez nutnosti instalace z dveří do dveří.


Za třetí, logistika, je domácí zákazníci dostat displej skříňce volbou, je také pravděpodobnost poškození o něco větší než předchozí dva, ale také nejvíce použitý v přehlídce průmyslu dopravní metoda.