Domů > Novinky > Obsah

Rack oblečení Technické obsah

Zvedání oděvů je nyní víc než jen jednoduchým sušením, oblečením a dalšími přenášeními lidí, abychom zkrášlovali náš balkon, zdobení naší nové domácí funkce, protože jeho technický obsah není vysoký, prahová hodnota průmyslu není v posledních letech příliš vysoká , Oblečení Rack všechny sušící stojany značky Takové jako houbaření ven, Oblečení Rack nás v nákupu sušících regálů a nakonec strávit nějaký čas.

1 volby uvnitř vynikající kvality značky rack oblečení. Oblečení Rack Ruční, řemenice komponenty, drát, tyto tři jsou zaměření, ruka je klíč. Ve skutečnosti, suchý tyč oblečení Rack je téměř žádný špatný. Aktuální kvalita nejlepších OK, Dr., super odolný, 堪称 model.

2 nainstalované sušící stojany. Možná nás překvapí, že problém sušících regálů ve skutečnosti polovinu času je způsoben tím, že instalace není standardizována. Instalace specifikace prodlouží životnost výrobku. Naopak, urychlená instalace, způsobí špatné používání, oblečení Rack způsobuje údržbu. Současný instalační poplatek je asi 30 juanů, pokud mi dovolte vybrat, raději bych strávil 60 juanů, takže profesionální odpovědnost za instalaci lidí. Instalace je klíčové spojení! Mám hluboké zkušenosti. Široký, oblast Buddhy, Oblečení Rack důrazně doporučujeme doma Dr., úroveň instalace první třídy. Oblečení Rack Ačkoli se zdá, že účtovat pouze 30 juanů.

A pak zdůraznil: standardizovaná instalace je velmi důležitá, vyberte si kvalifikovaného a odpovědného personálu. Stojany na ruční sušení snadno přehlížejí podrobnosti o instalaci: instalované sušárny, ozdobný stojan věnovat pozornost rukojeti linky na všech výstupech, zpevněný, to pomůže hladkému provozu a vyhnout se vedení karty. (Zručnost: ručně vytáhněte drát, zatlačte ho a zatřepejte), nepodceňujte to, oblečení Rack má násadec 30% poruchy způsobené čárou karty.

3. První poznámka: první suché tyče dolů (jestliže nenajdou suchou tyč nepodlehnou, nepřestanou se protřepat, Oblečení se můžete pokusit zavěsit oblečení, aby se nakládalo), zavěsit oblečení, opakovaně nahoru a dolů asi 20 krát, po spuštění , Hladký.

Úlohou závěsu je zavěšení šatů. Rack na oblečení Je starší populární nábytek Číny. V dávných dobách je závěs vyroben ze dřeva, oblečení Rack, ale materiál tohtoročního závěsu Wenzhou je už dávno změněn. Podívejme se na podrobnosti několika kategorií závěsů Wenzhou.

Prvním z nich je dřevěný stojan, oděv Rack, který se vyrábí při suché vlhkosti 18 ° C a po ukončení výroby je vysušen. Oděvní stojan Použití dřeva k tomu, aby se džíny přiblížily k přirozenému smyslu pro teplý a elegantní smysl pro obecné náklady a samotný materiál, není znečištěn. Ale je snadnější vodu snadné prasknout závěsy snadno vlhké plesnivý.

Druhým je plastový závěs, oblečení Rack, který je nyní nejnovějším a nejpopulárnějším materiálem. Kvalita závěsu z plastu je snadná a zpracování není snadné říci, že cena není vysoká, může produkovat různé barvy závěsu, oblečení Rack, ale ve výrobě a recyklaci procesu je snadné produkovat znečištění Prostředí materiálu Závěsná hmotnost oblečení je omezena, přesahující rozsah deformace nebo dokonce přerušena. Třetí pro látkové věšák, módní roztomilý může také chránit rameno není deformován, oblečení Rack je použití úzkého rozsahu oblečení nelze použít trochu velký, a regály nemohou být špinavé po čištění. A při údržbě tolika typů závěsů na stojanech Wenzhou je to jedna z nejlepších možností nákupu, která může slíbit, že po prodeji sušicích stojanů zajistí kvalitní výrobky a zlepší systém záruky a údržby; Druhá prodlužuje sušicí stojan Použití života k zajištění pravidelné údržby, Oblečení Rack, aby bylo zajištěno, že výtah je velmi hladký, tření výrazně sníženo, s kladkou mezi stupněm opotřebení výrazně sníženo, může výrazně prodloužit životnost sušení nosič; Jeho čtyři použití oleje jsou nejlepší mazivy, olej pro šicí stroje, nepoužívejte potravinářský olej nebo maso.