Domů > Novinky > Obsah

Oblečení Rack Show

Háčky věří, že je zbytečné říkat, my všichni víme, co je jeho použití Téměř každá domácnost má věšák, Oblečení Rack závěs lze říci, že každá rodina není a nedostatek části. Ale dnes výrobci závěsů říkají, že se nepoužívají k vysouvání věšáků na oblečení, ale v obchodě se ukázala věšák na oděvy.

V nákupním středisku jsou zobrazeny téměř všechny kalhoty s oděvem. S věšákem, který ukazuje oblečení, má určitou trojrozměrnost a nezabere příliš mnoho míst. A oblečení se nebude skládat, což uživatelům umožní vizuálně cítit barvu oblečení, designu, textury a tak dále. Oblečení Rack Výrobci zástěra jsou přesně řečeni, bez ohledu na domácí nebo nákupní střediska, ale nákupní centrum s kvalitou závěsu musí být lepší, oblečení Rack nebo špatný závěs bude mít vliv na lidi na dobrý pohled na základní hodnocení oblečení.

Výrobci plastových věšáků vyrábějí všechny druhy vysoce kvalitních plastových regálů střední velikosti, Wenzhou regály, kalhoty a podpěry a tak dále. Mají prvotřídní design a velké množství modelů, oblečení Rack obleky, oblečení pro volný čas, dámské oblečení, kožené zboží, oblečení Rack dětské oblečení, atd., Každý má odpovídající výrobky budou vhodné pro vás.

Za prvé, nejprve se vyhnout podlahovému stojanu, aby nesl těžší oděv. Když je věšák nosit těžší oblečení, je pravděpodobné, že bude deformován nebo zlomený. Samotný věšák není velkokapacitní, oblečení může nosit pouze hmotnost obecného oblečení, pokud je příliš těžké, oblečení raketa pak nemůže podporovat, oblečení rack je snadné vést k poškození závěsů, už nemůže nadále používat . A pokud je poškozen, když je oblečení zavěšeno, oblečení Rack je snadné poškrábat oblečení, poškodit oblečení, takže důsledky jsou vážnější.

Za druhé, snažte se zamezit opotřebení kůže pokožky. Rack na oděvy Kůže závěsů je obecně měkčí, snadno se nosí, a když je opotřebená, bude to mít vliv na závěs lesku a krásný, oděvní stojan, ale také snadné koroze. A když je opotřebovaná nebo dokonce rezavá, pokud stále používáte oblečení k sušení, je snadné vytvořit závěs na rezavých oděvech, aby se poškodilo oblečení.

Za třetí, snažte se vyhnout kontaktu s věšákem a vlhkostí. Vzhledem k tomu, že samotný věšák se setkal s vodou, je velmi zranitelná vůči jeho korozi a změkčení, je snadné opustit bakterie, oblečení rack tak pro vaše zdraví, snažit se vyhnout se závěsu a kontakt s vlhkostí. Obvykle použijte závěs na suché oblečení, oblečení Rack, ale také se snaží vyschnout vodu, kromě snadné zkorumpovat samotný závěs, oblečení Rack jestliže příliš mnoho vody, oblečení příliš těžké, ale také snadno vést k deformaci a zlomené závěs.

Nedávno je jedním z nejpopulárnějších přátel v používání rotujícího závěsu. Podle prodejního personálu prodejce je tato metoda ukládání pomocí zavěšení metodou k zavěšení šatů, zavěšení oblečení je třikrát tradiční šatní, celá skříň oblečení může být otočena o 360 stupňů, Oblečení Rack přístup je velmi výhodné, a visí oblečení čím více hladké rotace, oblečení Rack spodní prádlo regály, kravata letadla, aktivity, oblečení Rack takový jako vytahovat koš a jiné jemné komponenty, Oblečení Rack, ale také lepší třídit oblečení řešit tradiční šatní oblečení obtížné, visí šaty obtížné najít oblečení a další otázky. Oděvní stojan Od mini až po střední, velké a jiné různé specifikace, mohou splňovat různé délky prostoru. Zda je to nová šatní skříň nebo transformace starého skříně, je velmi snadná instalace.