Domů > Novinky > Obsah

Oděvní regálový proces galvanického pokovování

Mnoho lidí má velmi rád použití závěsů pro galvanické pokovování oděvů a pak zavádíme bezpečnostní opatření, pokud je pokovování:

Za prvé, v procesu galvanického pokovování je kvalita vody velmi důležitá, nejlépe je vyrobit závěsy na čistou vodu, kvalita je nejlepší. Zadruhé, před pokládkou pláště musí být odstraněny nečistoty závěsů, pokud se s nimi manipuluje špatně, věšák na kabáty po galvanickém pokovování není povrch hladký, má jemné částice a tím ovlivňuje estetiku. Za třetí, proces Wenzhou světlo pokovování závěsné Obecně nelze použít koncentrovanou kyselinu dusičnou, bude mít vliv na stupeň lepení povlaku, ale také minimalizovat pobyt ve vzduchu v čase, aby nedošlo k povrchu povlaku věšáku se vzduchem po dlouhou dobu Časový kontakt, což je náchylné k oxidaci.

V domácích řadě sušicích značek, oblečení Rack jak vybrat vhodný pro vaši značku se připojit? Je to velmi důležité pro prodejce. Vysoušečové regály se uvádějí pod 3 body jako reference:

Jeden, sušení regály výrobci vyrábět Oblečení Rack kapacitu jak? Zjistěte, zda značka certifikace systému jakosti, ověřit, zda je skutečně provedena standardy systému jakosti na výrobu, najít příležitost ke komunikaci s firmou Oblečení Rack porozumění, může pochopit úroveň řízení společnosti značky. Navštivte výrobní dílnu, podívejte se na rozsah výrobních linek, je lepší než ostatní značky značek? Zjistěte, zda je produkt obchodu přehledně uspořádán? Jak je úroveň správy skladu? Tyto faktory jsou vše, co chcete vědět před tím, než se připojíte k značce šatníku.

Za druhé, jak porozumět provozní kapacitě značky značek? Činnost značky by měla mít zvukový mechanismus, ať už mluvčí, ať už má v CCTV reklamy, ukládat propagační materiály kompletní, na státní svátky (například Nový rok, jarní festival, 51, 11), neexistuje žádný Sjednocené celoplošné plánování propagačních aktivit? Ty mohou odrážet fungování značky je dokonalé a zralé.

Zatřetí, identifikace značek-sušení Racks Certifikáty ocenění autenticity. Obecná oficiální webová stránka značky Clothes Hanger Brand má mnoho ocenění, například: "značka z Číny", "nejoblíbenější značka", "certifikát řízení kvality" a tak dále. Avšak autentičnost těchto certifikátů uděluje franšízantovi jasné pochopení, že se jedná o problém podnikové integrity. Také můžete hledat v Baidu "racky Top 10 značek", podívejte se na ty racky značek seřadil, mohou také pochopit, že tyto značky stojany, pro franchisanty také hrají referenční hodnotu.

Pokud chcete namočit věšák na prádlo je velmi jednoduché, ve skutečnosti, obecně pokud bublina v 84 vodném roztoku, přes půl hodiny může být, to je v podstatě každý může snadno udělat, nebo může použít 84 k pokusu, ale Koncentrace bude větší. Kromě toho, pokud je závěs všech kovů, může být umístěn na oheň k pečení nebo v páře v hrnci může také hrát roli dezinfekce, nebo to může být přímo umístěno na slunci po dlouhou dobu také má dobrý dezinfekční účinek .