Domů > Novinky > Obsah

Vývoj rozvaděčového průmyslu

1. Stejné specifikace závěsu 10 pro skupinu, oba konce s tlustým pryžovým kroužkem, který zůstane pevný, může být uložen v oděvním stojanu. Pokud není příliš velký prostor, můžete si na ozdobný rack použít pevnou sadu věšáků, která podepíší velké oblečení, potřebujete použít čas k vyzvednutí jediného věšáku.

2. Na rohu balkonu můžete nechat hřebík, zavěsit závěs, ozdobný rám a zavěsit ostatní závěsy na první závěs. A tak dále, můžete zavěsit vícevrstvé, abyste získali více stojanů.

3. Najděte velkou čtvercovou lepenkovou krabici, diagonální polohu přilepená na kus papíru, karton do dvou trojúhelníků. Najděte dva kusy lepenky složené do tří hranolovitých tvarů, oblečení Rack nebo najděte dvě láhve minerální vody, lepené uprostřed trojúhelníku. Pak položte závěs do tří hranolů nebo do láhve s minerální vodou. Tyto regály skladu jsou čisté a je třeba je použít, když je dobré vzít.

Sušicí stojany jsou jedním z nejcharakterističtějších výrobků v Číně, oblečení Rack, které byly používány v dávných dobách. Od roku 1995 čínská pevnina z Tchaj-wanu začala vyrábět ručně vytáhnuté výrobky z nerezavějících ocelových trubek, což představuje začátek vývoje moderního průmyslu sušení v Číně.

V současné době se sušící stojany staly výrobkem pro domácnost, oděvní stojan rozdělen na ruční, elektrický, venkovní (plovoucí), čtyři typy podlahového typu. V posledních letech sušící regálové výrobky prošly změnami v zemi, sušící stojany již nejsou jen ozdobou, ale i funkčním výrobkem. V současné době je "funkce" sušících stojanů obecně uznávána spotřebiteli, tvořil "průmysl domácích spotřebičů balkónů".

Elektrické vysoušecí stojany zachycují koncept spotřeby lidí na značku, vysoce kvalitní, jednoduché možnosti rozvoje, bezdrátové dálkové ovládání produktu, integrované osvětlení, rychlé sušení, inteligentní sušení, sterilizaci světla, hudbu Bluetooth, čištění vzduchu a další funkce jeden, splnit osobní potřeby spotřebitelů, se stane budoucím vývojovým trendem

Podlahové regály pokrývají malou plochu, snadno se pohybují a skládají, cena není vysoká, oblečení a obvykle s ostatními typy sušících košů.

Výroba a použití sušicích stojanů jsou soustředěny v Asii, oděvní stojan, kde mnoho zemí v Africe nemůže dovolit sušící stojany, zatímco většina vyspělých zemí v Evropě používá sušičky. Jako průvodce pro celý asijský region, Čína má obrovský trh pro vývoj oblečení bar.

S rychlým rozvojem trhu s nemovitostmi v Číně se stále více zdokonalují domácí šperky. Vysoušeč je typickým zástupcem. Prodej obchodních domů v Číně o více než 10 milionů sad každý rok, kromě transakcí s družobnými domy také mají téměř desítky tisíc setů, sušicí stojany na oblečení jsou budoucností každé rodiny nutné nakonfigurovat.

Po letech vývoje se čínský průmysl sušících regálů formoval určitým měřítkem, vývoj rychlejší. Průmysl má určitou kapacitu výrobců o více než 150 kusů, výroba obalů se shromažďuje hlavně v Guangdongu, Jiang-hu-Zhejiang, Shandong, Henan a několika regionech.

Čína regály prodejní hodnota 8 miliard yuanů, z toho domácí trh rozsahu asi 5 miliard yuanů. Čína Racks asociace statistiky ukazují, že současná prevalence čínských sušárny v asi 40%, Oblečení Rack budoucí vývoj obrovského prostoru, se očekává do roku 2020, velikost domácího trhu dosáhne 30 miliard yuanů.

V současné době se čínské sušárny vyrábějí podniky rozdělené do tří echelonů. První echelon je dobrá žena, bez ohledu na značku, technologii, dodavatelé kanálů se nazývají vedoucími na trhu; druhý echelon zahrnuje vysílání, naděje, devět ovčák, orientální, láska jemné, oblečení rack a tak dále, tyto podniky bezprostředně po tomto, budou první ECHELON podniky jako rozvojový cíl; třetího stupně pro trh velké množství malých a středních podniků, Oblečení Rack takové podniky z konkurenceschopnosti, word-of-mouth, technologie, měřítko a další aspekty podniku a první dva echelon velké mezery.