Domů > Novinky > Obsah

Oblečení může dosáhnout

Oděvní stojan V moderním domácím životě nejsou elektrické sušící stojany menší než životní potřeby, představte si, že po umytí šatů, zavěšení oblečení po elektrických sušicích stojanů a následně položíte vysoušecí stojany nahoru, vypadá to, jako bychom neměli Aby oblečení zavěsit na vysoušecí stojany. Oblečení Rack Zdvihací stojany Podle režimu přenosu lze rozdělit na ruční a elektrický dva druhy, jak posoudit kvalitu sušícího závěsu?

Kvalita elektrických sušicích stojanů se zaměřuje především na ručně ovládané zařízení, je to jako motor automobilu, srdce lidského těla. Zařízení s ručním ovládáním je jádrem sušících stojanů, může být dosaženo jeho kvality přímo souvisejících s funkcí sušících regálů a životnosti výrobku.

Nejprve ručně ovládané zařízení:

1, patentovaná struktura proti kladkám ručně ovládaného zařízení, maximální zatížení než běžné ruční zalomení přímo roste 1 krát, oblečení Rack pracuje s úsporou 50%.

2, nový typ zařízení proti kartám, technologie Racket Racket, patentovaná technologie Ratchet Pawl, ručně zkrácená životnost přímo dvakrát, účinně zabraňuje přeskakování ocelového drátu, karta mrtvá.

II. Sušicí tyčinka:

Použití materiálu ze slitiny hliníku a hořčíku, hezký vzhled, nosnost, jednotné zatížení až 180 kg, odolnější.

III. TEST:

Prvním spuštěním používání neuspokojivého a bezpodmínečného závazku v oblasti zpětného odběru je také průmyslová značka stánků s posádkou.

Čtyři, po prodeji:

Opravy náhrady 20 juanů, mají sílu odvážit slíbit.

Věnujte pozornost nákupu osmi kroků, abyste zvedli regály a zakoupili úvod

Koupit regály na oděvy se většinou zaměřují hlavně na sedm míst: tloušťka sušicí tyče, materiál sušicí tyče, povrch sušící tyče, lanko, řemenice, ruční, roztahovací šroub.

Podívejte se na tloušťku sušárny: kupte a zvedněte stojany nejsou tlustší, tím lepší, ale mírné. Příliš silný pól, který se příliš tahá, není vhodný pro zvedání. Pole do

Mírná tloušťka 1,0 až 1,2 mm je vhodnější.

Podívejte se na materiál sušící tyče: V současné době existují z nerezavějící oceli, slitiny hliníku a hořčíku, slitiny křemíku hořčíku titanu, spotřebitelé rozlišovat materiál, jeden je věnovat pozornost obchodní popis

Informace, výběr renomovaných obchodníků, druhý je přímou silou obou konců páky, hliníková slitina se často ohýbá, nemůže být obnovena, titanová slitina nebude.

Podívejte se na povrch tyče: povrchová úprava sušící tyče zahrnuje zejména lešticí ošetření, ošetření galvanickým povrchem, ošetření postřikem a ošetření elektroforézou. Rack oblečení Technika elektroforetického zpracování je nejkomplexnější,

Povrch tyče je velmi jasný a třída je nejlepší. Lešticí zpracování je nejjednodušší, patří k nízkým produktům, tento povrch tyče vypadá velmi jasně, v blízkosti primárních barev hliníkové slitiny

, Ale žádné povrchové oxidační ošetření, dlouho, povrch tyče bude zčernalý.

Podívejte se na kabelové lano: Pohled na hmotnost, Oblečení Rack dva vidět flexibilitu. Čím silnější je drátěné lano měkčí, tím lepší je identifikační metoda skládat lano, nechat jít a zjistit, jestli můžete obnovit

.

Viz kladka: Řemenice má obyčejný kov, dokonce i železo, měď, použití čistých měděných kompozitních řemenicových výrobků lepší kvality.

Podívejte se na ručně-zalomené zařízení: Ruční sušička je hlavní součásti, velmi kritické, nákup by měl být přímo otáčení ručně-zalomil, uvidíme, zda hladký, oblečení Rack zvuk nebude příliš

Velký.

Viz Rozšiřovací šrouby: spotřebiče často ignorují rozšiřovací šrouby, což skutečně určuje, zda je produkt správně nainstalován, je instalace pevná.