Domů > Novinky > Obsah

Oblečení rack Advantage

Moderní životní styl, čímž se sušící stojany stále více a více populární, Oblečení Rack, ačkoli typ sušící stojany jsou velmi mnoho, ale jeho účinnost značky. Stojany na Internetové oblečení lze vidět všude deset značek, oblečení Rack, ale pro značku závěsů, je obtížné porovnat koneckonců regály než vývoj značkového věšáku více výhod.

1. Oblečení rack průmysl může stavět své vlastní obchody, Oblečení Rack, ale průmyslu závěsů nejméně deset let nebude téměř žádné záchytné skladu. Sušicí stojany jsou v podstatě několik set dolarů, tisíc juanů, dva tisíce dolarů jsou normální, ale je to věšák? Závěs pár centů, drahé pár dolarů, oblečení Rack, ze kterého je snadné vidět rozdíl mezi těmito dvěma zisky. Pokud stavíte obchod s háčkem, může být výplň oblečení měsíčním ziskem nedostatečné, pokud jde o pronájem kanceláří.

2. Důvody koncepce spotřeby. Stojany na sušení mohou být použity jako nábytek z pohledu spotřebitelského nákupu, pokud jejich oblíbené nebo silné, vysoké ceny oblečení Rack nezáleží, a moderní high-end dekorace jistě použijí vysoce kvalitní regály značky . Ale pro závěs, většina lidí nebude pro malý věšák plýtvat energií, někteří spotřebitelé si myslí, že regály mohou být použity na trati, Oblečení Rack není třeba kupovat příliš dobře, není třeba kupovat značky věšák, to Pojetí obsazeno Více než 70% spotřebitelského trhu.

3. Z hlediska poprodejního servisu značky Rack značky Rack, pokud je problém, můžete opravit, v zásadě nést náklady na údržbu. Značka však není stejný závěs, pokud jsou problémy se závěsem, není opravou a je v podstatě přímou náhradou. To není těžké vidět odtud, oděv Rack sušící regály a závěsy různé, takže některé rozdíly v aftermarket.

Závěs v naší zemi má dlouhou historii, může být vysledován zpátky do dynastie Zhou, oblečení Rack, ale pak je závěs druh nábytku, oděv Rack z objemu a hmotnosti moderních závěsů několikrát nebo dokonce několikrát. To znamená, že starý závěs a moderní věšák je jiný, oblečení Rack starý věšák je historický. Obecně platí, že závěs je kulturní a kulturní atmosférou.

Čínský závěsný vynález je odrazem pokroku v životě, oblečení Rack pro umístění oblečení přikládá velkou důležitost konkrétně s visí šatníky na místo. Vývoj čepu v Číně prošel několika velmi důležitými historickými etapami, oděvním rackem z regálů dynastie Zhou, jarním a podzimním dřevem, dynastie Song Dynasty, dynastie Ming vyřezávala věšáky k dynastii Qing směrem k regálem, Zažil dlouhý vývoj, Pokračujte v pohybu dopředu.