Domů > Novinky > Obsah

Proces výroby akrylového displeje

Akryl se téměř vždy objevuje ve všech aspektech života a může v životě produkovat téměř jakýkoli produkt. V procesu výroby akrylového rámečku zobrazuje akrylový displej materiál pro sítotisk, laserové gravírování, leštění plamene, deskový tisk, termo-ohybový blistr a tak dále, je velmi obtížné dosáhnout těchto vlastností prostřednictvím obecné tradiční průmyslové vstřikovací formy. Jelikož houževnatost desky a stupeň odolnosti vůči kyselinám v porovnání s vytrvalostní deskou a trh s novými pet lamináty, akrylátový displej je naopak velmi snadno rozlomitelný a prasklý, jako je například náraz a účinek za studena. Proto bychom měli být obeznámeni s jeho atributovými funkcemi, abychom usnadnili jejich používání. Akrylátový stojan pro různé výrobky přinesl vynikající hodnotu zobrazení, což je stále více podniků v různých oblastech použití. V životě je všude akrylový displej rám obrazu, ale jeho rozsah použití zahrnuje kosmetický displej, šperky displej, akrylátové displej digitální produktové displeje, displej mikrotelefonu, upscale třída vína displej, high-end hodinky displeje a tak dále . Takže akrylátový stojan na displej při výběru toho, jaké zásady bychom si měli pamatovat?


Nejdůležitější věcí je výběr materiálu, výběr pouze toho správného, zvážení dalšího výběru. Na současném trhu produkce zobrazovacích materiálů zahrnuje především akrylovou desku, dřevo šetrné k životnímu prostředí, zvláštní palubní desku, krystalizační desku a tak dále. A porovnat je, akrylátový displej najdete v těchto materiálech jsou široce používány v akrylátové desce, ekologické dřevo.


2. Integrovat vizuální systém podnikové kultury. Volba a systém podnikové kultury Vision sjednocuje barvu, způsobuje, že akrylový rámeček displeje je schopen efektivně spolupracovat s formou podnikové kultury a integruje podnikový systém Vision.


3. Struktura zobrazovacího rámečku podle potřeb zákazníků navrhnout tvary pro výběr. Chcete-li znát volbu více v souladu s tvarem desky, akrylátový displej může účinně ukládat desku, aby se zabránilo bezvadnému odpadu, ať už je to pro životní prostředí nebo pro hosty zodpovědné firemní chování.

Abyste mohli dále nakupovat vysoce kvalitní zobrazovací produkty, můžete se nejdříve dotýkat akrylového rámečku displeje. Tento smysl můžete použít k určení kvality předběžné situace. Dobrý akrylový displej povrch plochy hladké kolo, dobře se cítí a nebude mít otisk otisků prstů fenomén.

Za druhé, při nákupu je potřeba věnovat pozornost průhlednosti akrylového rámečku displeje, protože mnoho malých továren za účelem maximalizace zisku při výběru materiálu bude používat recyklované materiály, tento druh recyklačního materiálu vyrobeného z desky bude plesnivý , Fenomén zažloutnutí od vzhledu je velmi snadné vidět a struktura je velmi ostrá, dobrý akrylát je velmi silná propustnost světla, akrylátové displeje použití surovin musí být také šetrné k životnímu prostředí suroviny bez znečištění. Produkt je převážně od vzhledu k odlišení.

Konečně, stabilitu a kapacitu akrylátové police musí být vzaty v úvahu, dobrý akrylátový displej bude ve standardním rozmezí libovolného umístění položek se neobjeví zkreslený problém zkreslení, současně rámec zobrazení rovnoměrnost desky, a tloušťka jsou konzistentní, může Podílet se na standardním porovnání tloušťky rámečku akrylátového displeje. A dobrá akrylová barva rámečku zobrazení je také velmi sjednocená, bezúhonnost velmi dobrá!