Domů > Novinky > Obsah

Akrylátový displej s dobrou kvalitou

Jul 11, 2017

Ruční nebo poloměničské broušení na hlavním pásu nebo brusném papíru, Akryl Zobrazuje použití brusného pásu nebo broušení brusného papíru kvůli poměrně měkké, Akrylátový displej dobrý typ pasty, plocha brusného kontaktu je větší, méně tepla, teplo je dobré, nejen Vysoká efektivita výroby, akrylátový displej Kvalita broušení je dobrá, akrylátový displej a je vhodný pro broušení komplexní tvářecí plochy. Hrubé broušení při použití velkých zrnitostí abrazivní, jemné broušení při použití malých částic velikosti brusiva. Mějte na paměti, že chlazení musí být prováděno během broušení, akrylátový displej obvykle s vodou jako chladicí kapalinou.

Pokud je rámeček akrylového displeje ručně vyleštěn, akrylový displej by měl být na leštěnou plochu připevněn tlakem asi 5 až 10 N s jemným vlněným nebo namočeným bavlněným kuličkem s leštěným voskem a rovnoměrně lineárně po celé délce procesu Při rychlosti 100 až 120 ot / min, obvykle 1 až 2 mm za sekundu dopředu. Dávejte pozor, abyste se příliš neostříhali na část leštění, aby nedošlo k tvorbě lokálního přehřátí a tření. Také si povšimněte, že lešticí plocha leštěného vosku by neměla být příliš suchá, měla by věnovat pozornost mazání podávání.

Leštící vosk pro akrylový leštění, leštění, aby se stal jedním z klíčových procesních materiálů. Leštěný vosk má výhody vysoké rychlosti leštění, vysoká povrchová úprava akrylového displeje a dlouhá životnost a může měnit kvalitu leštění a provozní prostředí. Například, akrylátový displej leštění s leskem vosku vzácných zemin, minutu k dokončení pracovního zatížení, jako je použití lešticího vosku na bázi oxidu železitého trvá 30 až 60 minut. Lešticí vosk pro vzácné zeminy díky své jedinečné chemické a mechanické úloze principu efektivnosti leštění, protože akrylátové zobrazovací rámové lešticí materiály jsou volbou.

Největším rozdílem mezi leštěním a broušením je to, že leštění nemění rozměrovou přesnost obrobku, ale pouze odstraňuje jemné čáry a skvrny z akrylového rámečku displeje, zlepšuje povrchovou úpravu, snižuje opar, dokud nedosáhne zrcadlového lesku, Přidejte leštěný vosk mezi obrobené plochy.

Akrylové výrobky mají vynikající výkon, v nákupním středisku můžeme vidět celou řadu krásných kosmetických pultů, mobilních vitrín a umístit všechny druhy polotovarů na občerstvení, krabičky na potraviny atd., Akrylátový displej najdete v akrylové postavě V hlavních nákupních centrech Nebo obchodů, můžeme vidět, že akrylové výrobky hrají velkou roli, zejména na kosmetickém pultu, akrylové rekvizity jsou nepostradatelné. Akrylový displej Takže co je to zvláštní a výhodné?

1, vysoký stupeň průhlednosti: plexisklo je nejkvalitnější polymerní průhledný materiál, rychlost přenosu světla je o 92% vyšší než propustnost skla.

2, vysoká mechanická pevnost: relativní molekulová hmotnost plexiskla cca 200 milionů, akrylátový displej je dlouhý řetězec polymerních sloučenin, akrylátový displej a tvorba molekulového řetězce je velmi měkká, takže pevnost plexiskla je poměrně vysoká, odolná proti tahu a Odolnost proti nárazu 7-18krát vyšší než běžné sklo.

3, nízká hmotnost: hustota plexiskla 1,18 kg / dm3, akryl Zobrazuje stejnou velikost materiálu, jeho hmotnost je pouze polovina obyčejného skla, kovový hliník (lehký kov) 43%.

4, snadné zpracování: plexisklo může nejen použít řezání soustružení, vrtání vrtání, a může použít aceton, chloroform a další lepení do různých tvarů zařízení, akrylátové displeje, ale také s vyfukováním, vstřikováním, vytlačováním a jinou metodou plastového lití Zpracovává se na velkém krytu letadla v kokpitu, malém na zubní protézy a zubní péči a dalších produktech.