Domů > Výstava > Obsah

Jak nainstalovat Šatní stojan

1. instalace úhel: úhel lze umístit na střechu nebo balkon metope, rohu desek 50-70 cm vzdálenost aktivitu, musí být uprostřed činnosti střechy do trojúhelníku (45 stupňů úhel) a instalace vlna pozici udržet stejnou svislou čáru, můžete vidět kresby.

Čtyři, připojení vodičů: sada fén, existují dva dráty, vytáhl kořen, nejprve na konci prvního kola na drát skrze úhel ložiska ocelový drát patice a pak prostřednictvím aktivit konec cap kolo ložisko ocelový drát patice (nachází se v horní části horní) a pak prostřednictvím pevného konce horní ložisko ocelový drát slot pro vodič kolmo k zemi a poté kartu z drátu do víka, dobrá horní kryt. Na druhou stranu ocelového drátu je prostřednictvím úhel ložiska ocelový drát patice další díra, a pak prostřednictvím aktivit další činnost kol opatřených ocelový drát patice, (stejný níže), ať oceli drát kolmo k zemi a pak z drátu nastaven do víka, karta dobrá horní kryt. Další dráty instalační metoda je stejná.

2. leteckého spojení: v každém hlavy konec drátu, opotřebení lob, je uzel v lob; Pak vytáhněte lob odolat horní tak daleko, z rohu ocelový drát v této chvíli, stejně jako twin wire, jeden konec karty po ruce; Relaxujte v ruce je ocelový drát, kapkách, závěsná tyč prostřednictvím lob, pak utáhněte stanovena na lob otvory, dobré šroub; Poslední plug na koncích zavěsit za závěsnou tyč instalaci.