Domů > O nás

Zhelf Manufacturing Co., Ltd (Zhelf) je jedním z profesionální shop kování výrobců monitorů store. S více než deseti dlouholeté zkušenosti práce s předními mezinárodními značkami globálně, věnujeme se nabízet komplexní řešení pro naše customersand #39; potřebuje a vyvíjet nové produkty pro splnění náročné maloobchodní trh
Akrylátové, zobrazit čítače zobrazit stojany, zobrazovat vitríny, zobrazení tabulky andamp; zrcadla, police gondola andamp; police doplňky, zobrazení háky a nákupní vozík andamp; vozíky atd.
Ukládat všechny tyto displeje, produkty mohou být použity v oblečení/oblečení, boty shop obchod, stánek obchod, veškeré druhy maloobchodních obchod, butik, supermarket apod.
SGS, ISO9000 a také může přijmout 3rd strany inspekce
Automatické řezání, CNC router, Turrent děrovací stroje, laserové řezací stroj, Auto Olepovačka, trubice a list ohýbací stroj, víceosé vrtačku, Mig a Tig svařování, bodové svařování, plot svařování stroj, atd.
95 % výrobky budou exportovány po celém světě, zejména Austrálie, Velké Británie, USA, Francie. Každý klient by dal vysoko hodnocen na naše produkty a služby, a také by chtěli zopakovat pořadí s námi.
Naše produkty jsou 100 % vyrobeny zákazníka, takže každá objednávka bude vyrábět, jakmile zprávu potvrdil s klienty. Po dodání, budeme také sledování zboží pro klienty a získat rychlou zpětnou vazbu od nich týkající se jejich výrobků.