Domů > O nás

Zhelf Manufacturing Co. Ltd (Zhelf) je jedním z profesionálních výrobců kování prodejen. Díky více než desetileté zkušenosti s prací s předními světovými značkami po celém světě se věnujeme nabídnout kompletní řešení pro potřeby našich zákazníků a vyvíjet nové produkty, aby vyhovovaly výzvě maloobchodního trhu.
Akrylové displeje, pulty displejů, stojany na displeje, vitríny, vitríny a zrcadla, police na gondoly a příslušenství polic, háčky na displeje a nákupní vozík a vozíky atd.
Všechny tyto zobrazovací produkty lze použít v obchodě s oděvy / oděvy, v obchodě s obuví, v kiosku, v jakémkoli druhu maloobchodu, butiku, supermarketu atd.
SGS, ISO9000, a také může přijmout kontrolu třetích stran
Automatické řezání, CNC frézka, Turrent Punch machine, Laserové řezací stroje, Automatické banderové hrany, ohýbačky trubek a plechů, víceosé vrtačky, Mig a Tig svařování, bodové svařování, plotové svářečky atd.
95% produktů bude vyváženo do celého světa, zejména do Austrálie, Velké Británie, USA a Francie. A každý klient by na našich produktech a službách věnoval vysoké hodnocení a také by rád s námi opakoval objednávku.
Naše výrobky jsou vyráběny na 100% zákazníkem, takže každá objednávka bude vyrobena jednou za každý detail potvrzený klienty. Po dodání sledujeme zboží i pro klienty a získáváme od nich okamžitou zpětnou vazbu týkající se jejich produktů.